Služby
TEPOVANIE FIRIEM

Tepovanie kancelárskych priestorov je jedným zo základných čistiacich úkonov na zabezpečenie príjemného a zdravotne nezávadného prostredia vo Vašej spoločnosti. Nielen že Vás zbavíme 99,9% roztočov, odstránime škvrny a zažratú špinu, ale zároveň prevoniame a osviežime Váš pracovný priestor. Tepovanie samozrejme vykonávame v čase podľa Vašich požiadaviek ( víkendy , poobedia , noc ) , tak aby sme Vám nenarušili pracovný proces.

TEPOVANIE DOMÁCNOSTÍ

Pri tepovaní v domácnostiach sa zameriavame nie len na koberce, ale aj na sedačky, stoličky, matrace a celočalunené postele. Nesmieme zabúdať na to, že bežným vysávaním sa nepodarí odstrániť všetky nečistoty. Preto sa odporúča aspoň raz za pol roka vytepovať. Pri tepovaní sa najskôr aplikuje roztok na uvolnenie špiny a následne sa pod vysokým tlakom vstrekne horúca voda s ekologickým čistiacim prostriedkom. Voda s nečistotami sa poriadne odsaje a ostane Vám len čistý a prevonaný koberec alebo nábytok.

TEPOVANIE AUTOMOBILOV

Tepovanie automobilov je špecifické tým ,že jeho všetky časti interiéru sú dlhodobo znečisťované. Či už sú to sedadlá, na ktoré si monohokrát sadáme vo vlhkom oblečení, podlaha ktorej dávajú zabrať znečistené topánky z vonku alebo kufor kam odkladáme v podstate všetko. A nakolko v ňom všetci trávime veľa času, jeho vytepovaním a vyčistením nielen že obnovíme vo veľkom rozsahu jeho pôvodný vzhľad, ale zároveň si spríjemníme cestu domov alebo do práce.

UPRATOVACIE PRÁCE

Ak ste sa rozhodli zveriť upratovanie Vašej prevádzky profesionálnej upratovacej službe, naša spoločnosť sa dokáže o tieto činnosti kvalitne postarať. Podľa potreby klienta a rozsahu prác sú zabezpečené buď v pracovnom alebo v mimopracovnom čase. Všetky čistiace prostriedky a strojové zariadenia, pracovné postupy na čistenie a jednotlivých povrchov a materiálov sú overené na základe dlhoročných skúseností. Pravidelné upratovanie je založené na kontinuálnej starostlivosti o zverené priestory s cieľom dodržiavať predpísaný štandard.